O nas

Kim jesteśmy?

Jak sama nazwa wskazuje - jesteśmy Prywatnym Funduszem Inwestycyjnym, od ponad 10 lat zajmującym się inwestowaniem w atrakcyjne nieruchomości oraz mniejsze lub większe firmy i przedsiębiorstwa na terenie całej Polski.

Co nas interesuje?

Strona, na której się znajdujesz powstała dla osób prywatnych, firm, biur nieruchomości, syndyków, komorników i instytucji, które są w posiadaniu atrakcyjnych nieruchomości: terenów inwestycyjnych, gruntów rolnych, domów, działek, apartamentów, kamienic, gotowych obiektów handlowych (galerie handlowe, duże budynki dostosowane do handlu lub grunty budowlane pod budowę stacji paliw, hoteli, restauracji i inne). W obszarze naszego zainteresowania znajdują się również działające firmy i przedsiębiorstwa - zarówno te dobrze prosperujące, jak i zadłużone. Rozpatrzymy każdą interesującą propozycję.

Jak złożyć ofertę?

Należy starannie wypełnić formularz oferty, podając wszystkie niezbędne informacje na temat nieruchomości lub firmy, która jest przedmiotem sprzedaży. Bardzo istotnym elementem jest dołączenie wszelkich dokumentów (np. wypis z rejestru gruntów, mapa ewidencyjna, księga wieczysta, plan zagospodarowania, decyzje, upoważnienia i inne), które przyspieszą i ułatwią sprzedaż przedmiotu. Podstawowym i w wielu przypadkach niezbędnym dokumentem uwiarygodniającym cenę przedmiotu sprzedaży jest operat szacunkowy, wykonany przez biegłego rzeczoznawcę majątkowego.

Dodanie oferty jest całkowicie darmowe

Termin rozpatrzenia ofert wynosi średnio 7 dni roboczych