Pomoc

Rejestracja

Aby dokonać rejestracji należy wybrać link "Załóż konto" umieszczony w górnej części strony na czarnym tle. Zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji, który należy poprawnie uzupełnić. Wymagane dane podczas rejestracji to: adres e-mail, imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon oraz typ konta.
Tak, rejestracja konta w serwisie jest całkowicie darmowa.
Dzięki rejestracji konta możesz dodawać własne ogłoszenia przetargowe lub zwykłe, a także składać oferty zakupu w ogłoszeniach innych użytkowników oraz komunikować się z nimi za pomocą wiadomości prywatnych.

Organizacja i przeprowadzanie przetargu ustnego

Przetarg ustny to najlepsza forma sprzedaży/wynajmu nieruchomości, ruchomości, usług i innych w formie licytacji. Wystarczy jedynie zawrzeć z nami jedną z wybranych umów, a nasza firma zajmie się całą procedurą przeprowadzenia przetargu ustnego zgodnie z obowiązującą ustawą, regulaminem oraz etyką handlową - pod nadzorem komisji przetargowej.
W przeciwieństwie do biur nieruchomości i innych portali ogłoszeniowych - wtedy aktywnie poszukujemy i weryfikujemy potencjalnych klientów (spotkania, rozmowy telefoniczne, kampanie mailingowe i SMS, ogłoszenia w prasie itp.). O każdym naszym działaniu właściciel przedmiotu sprzedaży/wynajmu jest informowany w dedykowanym raporcie.
Podpisujemy umowę, w której część kosztów organizacji przetargu ustnego pokrywa zleceniodawca na podstawie wystawionej faktury VAT. Wysokość opłaty wstępnej wynosi 0.1% ceny wywoławczej dla przetargu ustnego na sprzedaż nieruchomości/ruchomości. Opłata wstępna jest zaliczana na poczet prowizji sprzedażowej (tzn. w przypadku sprzedaży prowizja wyniesie 1.9%).
Do zawarcia umowy potrzebujemy następujących danych: imię i nazwisko, adres zamieszkania, pesel lub nr i seria dowodu osobistego - osoby fizyczne lub nazwa firmy, adres siedziby firmy, NIP - firmy; nr księgi wieczystej lub wypis z rejestru gruntów - nieruchomości, szczegółowe dane - ruchomości.
Nie, nie stosujemy umów zawieranych na wyłączność.
Zwykle umowa jest zawierana na czas nieokreślony z możliwością trzymiesięcznego wypowiedzenia. Istnieje jednak możliwość zawarcia umowy na czas określony.
Nasza prowizja wynosi 2% od ceny wywoławczej nieruchomości/ruchomości + 50% od uzyskanej nadwyżki pomiędzy ceną wywoławczą, a ceną transakcyjną.

Abonament i płatności

Aby dokonać zakupu należy posiadać konto w naszym serwisie. Po zalogowaniu i kliknięciu w link "Abonament", widoczny w menu użytkownika, zostaniesz przekierowany do strony informacyjnej, na której znajdziesz informację o ważności Twojego abonamentu oraz bezpośredni link płatności.
Wykupienie abonamentu rocznego umożliwia dodanie nielimitowanej ilości ogłoszeń zwykłych na okres 12 miesięcy.
Koszt wykupienia abonamentu wynosi 123,00zł z VAT na rok.
Tak. Po wykupieniu abonamentu na Twój adres e-mail zostanie wysłana faktura VAT. Wszystkie faktury wystawione na Twoje dane znajdziesz w menu użytkownika - zakładka "Faktury".
Tak. Ważność abonamentu można przedłużyć w każdej chwili. W menu użytkownika - zakładce "Abonament" znajdziesz aktualny status Twojego abonamentu oraz ewentualny czas pozostały do jego wygaśnięcia. Decydując się na przedłużenie o kolejny rok - następne 365 dni zostaną doliczone od momentu wygaśnięcia poprzedniego abonamentu, a nie od daty zakupu.
Tak. Płatności on-line obsługuje serwis Tpay.com. Wszystkie wykonywane przelewy internetowe na naszej stronie są w 100% bezpieczne.

Ogłoszenia

Akceptujemy linki do filmów opublikowanych w serwisie YouTube. Dodanie filmów możliwe jest w dolnej części formularza. Do pola wystarczy wkleić link wideo z portalu YouTube. Aby dodać więcej niż jeden film należy kliknąć na przycisk z ikonką "+".
Dodawanie galerii oraz zdjęć możliwe jest w ostatnim polu formularza. Wystarczy przeciągnąć pliki lub kliknąć w szare pole z napisem "Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij, aby dodać". W tym miejscu należy dodać wszystkie pliki, które mają zostać załączone do ogłoszenia. System automatycznie rozgrupuje wgrywane pliki i oddzieli zdjęcia od dokumentów tekstowych. Akceptujemy następujące rozszerzenia plików: "JPG, PNG, GIF, PDF, DOC, DOCX, ODT, XLS, XLSX, TXT, PPT, PPTX, ZIP, RAR.
Dodane przez Ciebie ogłoszenie nie jest publikowane automatycznie na łamach serwisu. W przypadku ogłoszenia o przetargu ustnym konieczne jest podpisanie umowy. Przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wszystkich szczegółów. W przypadku ogłoszenia o przetargu pisemnym - jego wyświetlenie na łamach portalu nastąpi po opłacie w wysokości 500zł netto lub 250zł (do wyboru), której możesz dokonać online. Przy wyborze tańszej opcji zostanie wygenerowana online deklaracja o zapłacie 1% prowizji od ceny wywoławczej po sprzedaży. Deklaracja zostanie wysłana również na adres e-mail podany przy rejestracji. W przypadku ogłoszenia zwykłego - zostanie ono opublikowane po wykupieniu abonamentu rocznego.
Jeżeli ktokolwiek wyrazi zainteresowanie Twoim ogłoszeniem, zostaniesz o tym fakcie poinformowany natychmiast - poprzez wiadomość wysłaną na adres e-mail podany podczas rejestracji. Dodatkowo informację o złożonej przez Zainteresowanego ofercie znajdziesz w menu użytkownika (zakładka "Wiadomości").