201/2018 - Sprzedam hotel z restauracją

Szabda, kujawsko-pomorskie - zobacz na mapie

Szczegóły

Powierzchnia działki

5 600 m2

Powierzchnia użytkowa

1 500 m2

Cena za m2

2 000.00 zł

Liczba pokoi

50

Na piętrze numer

1

Liczba pięter

2

Rok budowy

1970

Zalety

blisko trasy

Dodatkowe zalety

garaż

Przeznaczenie lokalu

budynek wielofunkcyjny

Okolica

las

Wyposażenie

umeblowane

Opis

Obiekt hotelowy w miejscowości Szabda gmina Brodnica usytuowany na działce o powierzchni 5600m2. Obecnie jest to prosperujący zajazd wraz z hotelem.
Nieruchomość znajduje się przy drodze krajowej nr 15 Toruń-Olsztyn, przy skrzyżowaniu dróg w kierunku Torunia i Grudziądza w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy handlowo-usługowo-mieszkalnej. Jest to bardzo dobry punkt
Teren jest uzbrojony w wiejską sieć wodociągową, kanalizacja z odprowadzeniem do dwukomorowego osadnika, energia elektryczna, ogrzewanie centralne z piecem ogólnego spalania.

Zabudowaną część nieruchomości stanowi budynek restauracji z zapleczem kuchenno-magazynowym, pokojami hotelowymi na 40 osób oraz dwa lokale mieszkalne. Od strony frontowej budynku i od drogi krajowej znajduje się parking z nawierzchnią asfaltową. Teren posesji jest ogrodzony wraz z bramą wjazdową.
Jest to budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, w części parterowy, częściowo podpiwniczony o powierzchni użytkowej około 1500m2.

W piwnicy znajduje się kotłownia, pomieszczenie na opał, pomieszczenia gospodarcze, pralnia, suszarnia, prasowalnia, garaż.

Na parterze holl wejściowy, mała sala restauracyjna, duża sala restauracyjna, sala barowa, zaplecze kuchenne, pokoje hotelowe, lokal mieszkalny, taras wyjściowy. Na piętrze lokal mieszkalny, pokoje hotelowe.

Ogłoszenie

Forma transakcji

Sprzedaż

Ważność ogłoszenia

31.12.2019

Wartość oszacowania

-

3 000 000 zł

Cena

Właściciel

Iwona S.

Telefon

784 051 284

Udostępnij to ogłoszenie

Zarezerwuj ogłoszenie

Jeżeli jesteś zdecydowany na sfinalizowanie transakcji przedmiotu ogłoszenia, a nie chciałbyś by ogłoszenie było widoczne dla innych zainteresowanych, możesz skorzystać z opcji rezerwacji i zablokować jego wyświetlanie w serwisie. Tylko Ty będziesz posiadał dostęp do tego ogłoszenia. Rezerwacja na:

Edycja: 06.01.2019 23:51

295 wyświetleń