163/2019 - Barka - zacumowana restauracja na wodzie w porcie Mrzeżyno (Kołobrzeg)

Mrzeżyno, zachodniopomorskie - zobacz na mapie

Przetarg pisemny

Licytacje.tv Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kołłątaja 1, 87-162 Lubicz Górny, ogłasza, że:

W dniu 30.08.2019 zostanie wybrana najkorzystniejsza oferta w przetargu pisemnym dla 163/2019 - Barka - zacumowana restauracja na wodzie w porcie Mrzeżyno (Kołobrzeg).

Termin składania ofert do 29.08.2019 na adres Organizatora przetargu:

Licytacje.tv Sp. z o.o.

ul. Kołłątaja 1, 87-162 Lubicz Górny

z dopiskiem na kopercie: Przetarg nr: 163/2019

Przedmiot przetargu: 163/2019 - Barka - zacumowana restauracja na wodzie w porcie Mrzeżyno (Kołobrzeg)

Cena wywoławcza: 550 000 zł

Przetarg zostanie przeprowadzony zgodnie z zasadami określonymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 14 września 2014r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (tekst jednolity: Dz. U. 2014 poz. 1490).

Szczegóły

Ilość

1

Uszkodzenia

Nie

Opis

„Arka” - restauracja na wodzie, zacumowana w urokliwym Porcie Mrzeżyno, 18 km od Kołobrzegu, 40 km od Dziwnowa. W ciągu sezonu letniego do portu przypływa wiele jachtów, które cumują w basenie w bezpośrednim sąsiedztwie barki, co daje możliwość obsługi gastronomicznej żeglarzy. Obiekt pełnił niegdyś funkcję smażalni ryb, obecnie znajduje się na nim bar. Barka dysponuje również 7 pokojami do wynajmu. Na barce funkcjonuje od 2014 roku wypożyczalnia motorówek. Jednostka ma 32 m długości i 7 m szerokości.

Górny pokład:
Bar, zaplecze z tarasem za barem, toaleta barowa, taras z pięknym widokiem na port.
Dolny pokład:
Kuchnia z 3 zlewami, lodówkami, kuchenką elektryczną oraz windą do wysyłania potraw na górny pokład do baru, magazyn żywnościowy, osobne pomieszczenie z zamrażarkami, osobne pomieszczenie ze zmywarką, wyparzarką oraz zlewem - przeznaczone na zmywak, 6 kajut dwuosobowych ze wspólną łazienką (2 prysznice, 2 toalety, 2 umywalki), 1 większa kajuta z własną łazienką, 1 pomieszczenie przeznaczone na świetlicę, toalety pracownicze z pomieszczeniem socjalnym z szafkami, 2 duże magazyny wewnętrzne, 4 małe magazyny zewnętrzne (obecnie przeznaczone na osprzęt wypożyczalni łodzi).

Na wyposażeniu jednostki znajduje się duży trap umożliwiający wejście z nabrzeża na górny pokład barowy, mały trap umożliwiający zejście z nabrzeża na dolny pokład, 2 wyciągarki do stalowych lin(na rufie i na dziobie po jednej) oraz polery cumownicze. Obiekt posiada podłączenie do miejskiego systemu wodociągów oraz do prądu. Woda ciepła nagrzewana przez bojler.
Na wyposażeniu baru znajduje się winda do wysyłania potraw z kuchni, domofon do komunikacji kelnerów z kucharzami, nalewak do piwa, duża lada barowa, półki na alkohole, miejsce dla DJ-a, głośniki. Bar oświetlony taśmami i żarówkami LED. W części dla gości 2 duże loże klubowe ze stolikami oraz 8 wygodnych kanap ze stolikami. Na tarasie zewnętrznym stoliki z krzesłami oraz ławy. Z tarasu widokowego oraz z tarasu na zapleczu można zejść bezpośrednio schodami na dolny pokład.

Możliwość dzierżawy od ZPM Mrzeżyno, nabrzeża przed barką w celu ustawienia ogródka piwnego. Możliwość przeciągnięcia barki do innego portu (Kołobrzeg, Dziwnów, Świnoujście, Szczecin)

Na barce „Arka” mieści się także wypożyczalnia łodzi motorowych, w skład której wchodzą:
Łódki spalinowe marki Vena, model: 370 Console (5 sztuk).

Łódki te to niewielkie jednostki, mające 3,7 m długości, ważące ok. 130 kg. Zamontowane w nich silniki marki TOHATSU o mocy 9,8 KM oraz niezatapialna budowa, pozwalają na bezpieczne pływanie nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z łodziami. Łodzie posiadają duży kokpit z dwoma siedziskami (rufowe dla sternika i pasażera, oraz przednie w kształcie litery „L” dla pozostałych pasażerów), który stwarza dogodne warunki do wypoczynku, a także świetnej zabawy na wypożyczonej łodzi. Również wędkarze będą zadowoleni z warunków, ponieważ konstrukcja pozwala na bezpieczne wędkowanie nawet w pozycji stojącej. Łodzie zarejestrowane są na 4 osoby. Do każdej łodzi posiadamy osobny komplet materacy na siedziska oraz gaśnice.

Łódka elektryczna marki Vena, model: 370 Console (1 sztuka) o specyfikacji takiej samej jak powyższe łodzie spalinowe, ale posiadająca silnik elektryczny 2 hp, oraz daszek z dwóch paneli słonecznych, pozwalających ładować łódź energią czerpaną ze światła słonecznego.

Do kompletu dołączone są: 6 stojaków do przechowywania łódek zimą, kontener blaszany 4mx2m, oraz laweta do transportu łódek, a także zapewnione miejsce zimowania.

Podana cena wywoławcza jest kwotą brutto. Barkę można oglądać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: 517 352 698.

Wideo

Przetarg pisemny

Forma transakcji

Sprzedaż

Rozstrzygnięcie przetargu

30.08.2019

Wartość oszacowania

-

550 000 zł

Cena wywoławcza

Organizator

Licytacje.tv Sp. z o.o.

Adres

Kołłątaja 1

Miejscowość

87-162 Lubicz Górny

Telefon

510 866 550

Udostępnij to ogłoszenie

Zarezerwuj ogłoszenie

Jeżeli jesteś zdecydowany na sfinalizowanie transakcji przedmiotu ogłoszenia, a nie chciałbyś by ogłoszenie było widoczne dla innych zainteresowanych, możesz skorzystać z opcji rezerwacji i zablokować jego wyświetlanie w serwisie. Tylko Ty będziesz posiadał dostęp do tego ogłoszenia. Rezerwacja na:

Możliwe inne formy transakcji

Ten przedmiot może być sprzedany "z wolnej ręki".

Edycja: 05.01.2019 19:08

2154 wyświetleń