142/2018 - Sprzedaż pensjonatu z olbrzymim potencjałem

Dąb Polski, Smólnik, Kujawsko-Pomorskie - zobacz na mapie

Szczegóły

Powierzchnia działki

52 646 m2

Powierzchnia mieszkalna

2 194 m2

Cena za m2

6 836.83 zł

Liczba pokoi

51

Liczba pięter

2

Rok budowy

1998

Droga dojazdowa

asfaltowa

Kanalizacja

przydomowa oczyszczalnia

Opis

Zdjęcia oraz szczegóły dostępne na stronie inwestycjadabpolski.pl

Nieruchomość o przeznaczeniu komercyjnym na pensjonat, hotel, idealna na SPA, centrum konferencyjne, dom spokojnej starości, sanatorium, dom dziecka, centrum rehabilitacyjne itp..

Nieruchomość posiada rozległe tereny parkowo-rekreacyjne i ciekawą infrastrukturę rehabilitacyjno-sportową. Położenie przy trasie krajowej nr. 62 Płock – Włocławek, na skraju Gostynińsko – Włocławskiego Parku krajobrazowego, między jeziorem, a rzeką Wisłą. Wielki kompleks lasów sosnowych zapewnia korzystne warunki mikroklimatyczne.

Nieruchomość posiada własne ujęcie wody oraz własną, niezawodną oczyszczalnie ścieków BIOCLERE B75, co daje gwarancje olbrzymich oszczędności w skali roku.

Dodatkowo na terenie nieruchomości znajduje się osobny budynek o przeznaczeniu konferencyjnym na 150 osób, a także pralnia i suszarnia. W ogrodzie urządzono przepiękny park wraz ze stawem, a na jego środku usytuowano imponującą rzeźbę stworzoną na zamówienie. Na skraju lasu znajduje się amfiteatr z muszlą koncertową, bar z miejscem do gry w siatkówkę oraz na ognisko, do którego prowadzą alejki spacerowe.

Kompleks leśny z licznymi jeziorami zapewnia możliwość wycieczek pieszych i rowerowych, pływanie, a nawet żeglowanie przy istniejących w pobliżu przystaniach żeglarskich na Jeziorze Włocławskim.

Krajowa trasa 62 zapewnia dogodny dojazd do nieruchomości.

Przez wzgląd na powyższe, a co za tym idzie duży ruch samochodów osobowych i ciężarowych klientów nigdy nie będzie mało, a rozległy teren na którym znajduje się nieruchomość zapewni im z kolei odpoczynek w ciszy i spokoju. Powierzchnia całości nieruchomości równa jest 52646 mkw.

Powierzchnia zabudowy wynosi 1139,14 mkw, a użytkowa całości 2194,34 mkw.

Ogłoszenie

Forma transakcji

Sprzedaż

Ważność ogłoszenia

31.12.2019

Wartość oszacowania

25 000 000 zł

15 000 000 zł

Cena

Właściciel

Fresh Start Nieruchomości

Telefon

516 706 768

Udostępnij to ogłoszenie

Zarezerwuj ogłoszenie

Jeżeli jesteś zdecydowany na sfinalizowanie transakcji przedmiotu ogłoszenia, a nie chciałbyś by ogłoszenie było widoczne dla innych zainteresowanych, możesz skorzystać z opcji rezerwacji i zablokować jego wyświetlanie w serwisie. Tylko Ty będziesz posiadał dostęp do tego ogłoszenia. Rezerwacja na:

Edycja: 07.01.2019 00:26

450 wyświetleń