58/2018 - Sprzedam zakład produkcyjny na Mazurach

Wyszembork, Wyszembork, warmińsko-mazurskie - zobacz na mapie

Szczegóły

Powierzchnia działki

15 000 m2

Cena za m2

186.67 zł

Zalety

las, jezioro, blisko trasy, przy głównej trasie, pozwolenie na budowę, teren utwardzony, dobry dojazd, idealne położenie

Dodatkowe zalety

taras, miejsce parkingowe, ogrzewanie centralne, linia telefoniczna, sieć komputerowa, rampa, ogrzewanie, kanalizacja, miejsca parkingowe

Przeznaczenie lokalu

magazyn, produkcja, hala, obiekt magazynowo - produkcyjny, obiekt magazynowo - produkcyjny, do własnej adaptacji

Opis

Sprzedam zakład produkcyjny, lokalizacja Mazury- okolice Mrągowa: działka o powierzchni 15 000 m2, Powierzchnia pomieszczeń produkcyjnych to 1600 m2, Powierzchnie biurowe to 200 m2, Powierzchnie magazynowe to 600 m2. Zakład posiada wszelkie media, nowoczesny system grzewczy w obiegu zamkniętym, przestronne hale umożliwiające prowadzenie każdej działalności handlowej lub produkcyjnej. Plac wokół hal jest utwardzony, stwarzający dogodne warunki do przemieszczania się transportu, dostaw towaru, jak i bezpośredniego składowania materiałów na placu. Bezpośredni dostęp do głównej drogi. Firma położona jest w bliskiej odległości od Mrągowa i Mikołajek, w najciekawszej części Mazur.

 

Na chwilę obecną kierunek prowadzonej działalności to przetwórstwo drzewne. Istnieje możliwośc powiększenia powierzchni magazynowej, jak i produkcyjnej.

Ogłoszenie

Forma transakcji

Sprzedaż

Ważność ogłoszenia

31.12.2019

Wartość oszacowania

3 350 000 zł

2 800 000 zł

Cena

Właściciel

Licytacje.tv Sp. z o.o.

Telefon

510 866 550

Udostępnij to ogłoszenie

Zarezerwuj ogłoszenie

Jeżeli jesteś zdecydowany na sfinalizowanie transakcji przedmiotu ogłoszenia, a nie chciałbyś by ogłoszenie było widoczne dla innych zainteresowanych, możesz skorzystać z opcji rezerwacji i zablokować jego wyświetlanie w serwisie. Tylko Ty będziesz posiadał dostęp do tego ogłoszenia. Rezerwacja na:

Możliwe inne formy transakcji

Ten przedmiot może być sprzedany "z wolnej ręki".

Edycja: 07.01.2019 00:04

513 wyświetleń